PC Tools Firewall Plus https://cdn.mysoft.com.ua/images/s/242-pc_tools_firewall_plus_icon.png PC Tools Firewall Plus

PC Tools Firewall Plus

PC Tools Firewall Plus

У сучасних умовах, коли шпигунське і шкідливе програмне забезпечення оновлюється практично щодня, захисту інформації на персональному комп'ютері тільки з допомогою антивірусних програм явно недостатньо. Особливо частими стають атаки на комп'ютери з боку мережевих ресурсів.

Для запобігання втрати конфіденційної інформації в результаті мережевої активності шкідливого програмного забезпечення фахівці з безпеки настійно рекомендують використовувати фаєрволи – програми обмежують несанкціоновану мережеву активність.

Природно, серед таких програм більшість мають комерційну основу. Але і серед безкоштовних фаєрволів зустрічаються досить гідні представники цього виду програм. Наприклад, будь-який користувач має можливість завантажити PC Tools Firewall Plus безкоштовно і отримати досить потужну і надійну систему захисту від активності троянів, клавіатурних шпигунів, бекдорів та іншого подібного програмного забезпечення.

При цьому програма PC Tools Firewall Plus має дуже важливу позитивну рису – мережеві правила, відповідні для захисту комп'ютерів переважної більшості користувачів входять в комплект поставки. Програма готова захищати комп'ютер від шкідливого впливу відразу ж після установки, без тривалого періоду навчання, властивого багатьом представникам цього класу.

Основні властивості програми PC Tools Firewall Plus:

  • Наявність модуля контролю мережевої активності додатків, формує правила для передачі і прийому мережевих пакетів будь-яким додатком системи
  • Сканування системи в режимі реального часу
  • Для досвідчених користувачів – можливість налаштування конфігурації TCP/IP і створення власних правил контролю віддалених IP-адрес, активності по портам і мережевих протоколів.

Програма повністю безкоштовна, хоча й вимагає після закінчення тестового тридцятиденного періоду простою безкоштовної реєстрації на сайті виробника для подальшої технічної підтримки.

Можливість завантажити PC Tools Firewall Plus ukr відсутня через те, що російськомовний інтерфейс програми підтримується безпосередньо в налаштуваннях.

Офіційний сайтPC Tools
Підтримувані версії2000, 2003, Vista, XP, Windows 7
ЛіцензіяБезкоштовно
Російська/Українська моваНе потрібен
Оновлено2023-12-07
Кількість завантажень1 221