Agnitum Outpost Firewall Free https://cdn.mysoft.com.ua/images/s/239-outpost_firewall_free_icon.png Agnitum Outpost Firewall Free

Agnitum Outpost Firewall Free

Agnitum Outpost Firewall Free

Outpost Firewall Free — вид брандмауера, який надає можливість не тільки ефективної захисту інформації від несанкціонованого проникнення, але і дозволяє контролювати витік особистої інформації через незаконно вбудованого софтвера.

Брандмауер чудово захистить від хакерських атак, крім того, ставиться до софту типу Open Source, тобто у розпорядженні розробників відкрита архітектура і можливість розширювати функціональність за рахунок додаткових вбудованих модулів.

На спеціалізованих сайтах надається можливість скачати Outpost Firewall, завантажити цей брандмауер можна безкоштовно практично на будь-якому спеціалізованому сайті.

«Аутпост брандмауер»

Чудові можливості надає Outpost Firewall Free просунутим і недосвідченим користувачам. Активізація захисних функцій брандмауера на комп'ютері відбувається відразу після установки.

Для ефективного захисту комп'ютера потрібно завантажити Agnitum Outpost Firewall, він гарантує повний захист комп'ютера від хакерських атак, так як перевірка активності мережевих з'єднань проводиться на двох рівнях: рівні пакетів і додатків.

Outpost Firewall Free працює резидентно і не передає управління брандмауером шпигунським програмам.

Цей фаєрвол відстежує всі відомі загрози: зчитування соокіеѕ, визначення поштових вірусів, рекламних інтернет-хробаків, троянів, шпигунського пз, клавіатурних шпигунів. Крім того, Аутпост здійснює ефективний антивірусний захист.

Рекомендується завантажити «Аутпост брандмауер» для здійснення батьківського контролю та комерційного, з Аутпост надається можливість на рівні інтерфейсу визначати заборонені сайти методом налаштування брандмауера Аутпоста.

Вбудований механізм оновлення дозволяє здійснювати підтримку антишпигунського софта з метою отримання даних про появу нового вірусного коду і налаштування параметрів для його фільтрації.

Доцільно скачати безкоштовно Outpost Firewall для перевірки пошти і запобігання несанкціонованого запуску шкідливих програм, а також інтернет-хробаків. Крім того, в ньому передбачена ефективна захист сканування відкритих портів. Простий інтерфейс буде зручний для всіх користувачів.

Захист від рекламників також забезпечує Outpost Firewall, скачати безкоштовно його рекомендують також відвідувачам сайтів adult-тематики, щоб уникнути несанкціонованого встановлення тематичних інформерів.

Офіційний сайтAgnitum Ltd
Підтримувані версії2000, XP, Vista
ЛіцензіяБезкоштовно
Російська/Українська моваЄ
Оновлено2023-12-07
Кількість завантажень1 662