GIMP https://cdn.mysoft.com.ua/images/s/251-gimp_icon.png GIMP

GIMP

GIMP

GIMP — (абревіатура GNU Image Manipulation Program) популярний безкоштовний графічний редактор. Призначений для Windows 7, 8 і інших версій з розрядністю 32-bit і 64-bit, а також для таких операційних систем, як Linux і Mac OS X. Розробники проекту — Спенсер Kimbell і Пітер Маттіс.

Програма володіє рядом корисних функцій. Поспішіть скачати GIMP через торрент або безпосередньо наш інтернет-портал, щоб познайомитися з ними.

Гімпу

Додаток регулярно намагаються оновити. Вам стануть доступні наступні можливості:

  • Дизайн графіки і лого.
  • Обробка зображень з використанням шарів.
  • Створення ілюзій і об'єднаних зображень.
  • Масштабування і кадрування фото.
  • Розфарбування і ретушування.
  • Збереження в різних форматах і розмірах.
  • Створення анімаційних роликів.

Нові можливості

Російська версія Гімпу являє собою високоякісний інструмент для створення та обробки зображень, цифрової та Web-графіки. Серед його можливостей і управління кольором, і вирівнювання заваленого горизонту, і коригування перспективи, і видалення дефектів. Цей фоторедактор є потужним менеджером в кольорокорекції.

Крім роботи з фотографіями, у вас з'явиться можливість малювання з кількома інструментами, масштабовані кисті. Підтримуються графічні планшети. Можлива робота з декількома файлами одночасно.

Не бійтеся робити помилки, «історія дій» допоможе вам все виправити. Зверніть увагу на текстури, градієнти, рамки, шрифти — остання версія надає широкий спектр налаштувань для якісної роботи.

Робіть свої фото ще більш яскравими і красивими, розробляйте самостійно плакати і колажі, експериментуйте з шарами, малюйте власні картини з Wacom, Genius та ін Це дійсно прекрасна альтернатива таким продуктам, як Paint.Net і навіть Фотошоп.

Встановити файл на комп'ютер ви зможете ви лічені хвилини. Інтерфейс російською мовою гранично простий і зрозумілий, у вас навряд чи виникнуть питання в процесі використання.

Офіційний сайтThe GIMP Team
Підтримувані версіїWindows 7, 8, XP, Vista
ЛіцензіяБезкоштовно
Російська/Українська моваНемає
Оновлено2024-02-21
Кількість завантажень36 334