Light Alloy https://cdn.mysoft.com.ua/images/s/183-light_alloy_icon.png Light Alloy

Light Alloy

Light Alloy

Медіаплеєр Light Alloy від російської компанії Softella — невимогливий до системних ресурсів програмний програвач аудіо - і відеофайлів, що працює під ОС MS Windows. Високу конкурентоспроможність «Лайт Аллою» забезпечують наступні характеристики програвача:

  • Мінімальний розмір інсталяційного архіву (1-2 Мб, залежно від версії) і займаного дискового простору після установки.
  • Мінімальне використання системних ресурсів (оперативної та відеопам'яті, CPU, GPU і т. д.). Для малопотужних ПК завантажити Light Alloy — значить отримати можливість відтворення відео в прийнятній якості, недосяжному з більш «важкими» плеєрами.
  • Для російськомовних користувачів доступна Freeware-ліцензія після безкоштовної реєстрації оффлайн. Досить завантажити Light Alloy безкоштовно і інсталювати — реєстрація проводиться при першому запуску, після розгадування простий загадки.

Простота управління і навігації по меню. Гнучка система тонких налаштувань плеєра і відтворення файлів забезпечує можливість професійного використання LA.

  • Створення скріншотів в реальному часі.
  • Підтримка drag'n'drop.
  • Вбудована підтримка російської та української мов.
  • Численність сприйманих плеєром файлових форматів, включаючи формат 3gp, використовується в мобільних пристроях, флеш-відео FLV, відео формат QuickTime MOV, потокове аудіо/відео та багато інших.
  • Можливість управління плеєром Light Alloy та відтворенням медіафайлів за допомогою ПДУ.

Крім перерахованих вище моментів, «Лайт Аллою» надає користувачеві повноцінний функціональний «джентльменський набір» медіаплеєра: яка поповнювалася б з сайту Softella колекцію скінів, технічну підтримку та доступ до оновлень зареєстрував користувачам, використання системних кодеків і пошук/закачування відсутніх кодеків і т. д.

Має сенс завантажити безкоштовно безкоштовно Light Alloy при наявності фільмів, які не відтворюються WMP та іншими програвачами з-за конфліктів з інтегрованою SB. LA найчастіше чудово справляється з цією проблемою. Light Alloy завантажити останню версію варто користувачам, зацікавленим у більш повному використанні можливостей. Так, якщо встановити версію 4.6 — значить отримати недоступну в попередній версії функціональність по роботі з аудіо ATRAC3, плейлистами CUE, медіа контентом веб-сторінок (доданий діалог OpenURL), новими елементами управління відтворенням і плейлистами «Повтор файлу», «Повтор відрізка», перемішування файлів до списку і багатьма іншими.

Враховуючи масштаби розвитку функціональності з кожною новою версією LA, рекомендується не нехтувати оновленнями програмного модуля і бібліотек програвача.

Офіційний сайтSoftella
Підтримувані версіїWindows 7, 10, 8, XP, Vista
ЛіцензіяБезкоштовно
Російська/Українська моваНе потрібен
Оновлено2023-11-29
Кількість завантажень4 747